POZNAJ NASZE KOLEKCJE

LOOKBOOK SUAVINEX

Podobnie jak słynne marki odzieżowe, co pewien okres wypuszczamy nowe kolekcje i limitowane edycje, zgodne z najnowszymi trendami w designie i wzornictwie. Poznaj je wszystkie i zakochaj się w świecie little luxuries.

Miłość i spokój - NOWA kolekcja Hygge!


Szczęście, ciepło oraz docenianie i cieszenie się drobnymi szczegółami codziennego życia. Suavinex przedstawia Hygge, minimalistyczną kolekcję z naturalnymi akcentami i wyraźną nordycką inspiracją, która widoczna jest na wzorach smoczków, butelek i akcesoriów. Różne formy i materiały dostosowane do preferencji najmłodszych, dzięki którym można odkryć istotę autentycznej filozofii wolnego życia. 

rozwiń zwiń

Zainspirowani doświadczeniem tysięcy mam i radami babć wracamy do korzeni, na nowo odkrywając naturalne szkło w uroczej kolekcji Bear. Meaningful Liife to linia akcesoriów dla dzieci, które łączą czystość i naturalność szkła z pięknymi wzorami i kolorami, tworząc jedne z najbardziej pożądanych butelek, smoczków i termosów dla dzieci. Butelki wykonane ze szkła, zapobiegają wchłanianiu zapachów, smaków, czy kolorów niektórych potraw. 

rozwiń zwiń

Kolekcja Zero Zero powstała z myślą o mamach chcących karmić swoje dziecko piersią. Poszczególne produkty z tej linii zostały opracowane z dbałością o najdrobniejsze detale po to, by zapewnić komfort zarówno mamie, jak i dziecku, a także by jak najmniej zaburzyć technikę ssania niemowlęcia. Ważnym elementem kolekcji jest butelka dla dzieci, które z jakiegoś powodu muszą być dokarmiane mlekiem modyfikowanym lub karmione są w sposób mieszany. Butelka ma smoczek fakturą, kolorem i kształtem imitujący kobiecą pierś, a także innowacyjny system antykolkowy.

rozwiń zwiń

Seria akcesoriów do karmienia dzieci z kolekcji Booo sprawdzi się podczas pierwszych prób samodzielnego jedzenia. Kubeczki z ergonomicznymi uchwytami, a także talerzyk i miseczki wraz z antypoślizgową matą zachęcają do nauki samodzielnego jedzenia i sprawiają, iż nauka ta będzie przyjemna i bezpieczna. Idealnie sprawdzą się również na spacerze lub w podróży. A śmieszne stworki na akcesoriach z pewnością umilą posiłek każdemu maluchowi.

rozwiń zwiń

PRÊT-À-PORTER OKRĄGŁY SMOCZEK to jedna z podstawowych kolekcji marki Suavinex. Smoczki uspokajające mają ergonomiczną tarczkę Fusion, która minimalizuje kontakt ze skórą dziecka. Końcówka smoczka jest wykonana z silikonu lub lateksu i ma kształty anatomiczny lub fizjologiczny. Smoczki do butelek są okrągłe wykonane z silikonu lub lateksu. Najnowsza odsłona kolekcji to wzory Pies, Paw i Motyl.

rozwiń zwiń

Haute Couture to kolekcja z najwyższej półki! Łączy w sobie zaawansowane technologicznie, najlepszej jakości materiały i najnowsze trendy na rynku biżuterii. Przezroczystości, chromowania i znakomicie zaprojektowane złote aplikacje, to znaki rozpoznawcze ekskluzywnej kolekcji Suavinex Haute Couture!

rozwiń zwiń

Niepowtarzalna i limitowana kolekcja zimowa Winter Wishes. Przepiękny zimowo-świąteczny design i najlepszej jakości materiały, to cechy wyróżniające naszą zimową kolekcję.

rozwiń zwiń