top_img.jpg

Smoczkowa rEwolucja

Poznaj nowy smoczek fizjologiczny SX Pro!

s1_pic.jpg

Smoczek SX Pro

Każda linia produktów Suavinex dopieszczana jest z najwyższą starannością. Dążymy do ideału powoli, krok za krokiem, zgodnie z najnowszymi rekomendacjami specjalistów. Jednak dziś nasza ewolucja przyspieszyła. Najnowszy projekt smoczków do butelek i smoczków uspokajających z linii SX Pro to krok milowy w kierunku produktów, które wspierają naturalny rozwój jamy ustnej dziecka. To nasza smoczkowa rEwolucja!

Dołącz do niej!

Dlaczego fizjologiczny smoczek SX Pro
to prawdziwa rEwolucja?

  • Bo podczas karmienia zapewnia prawidłowe ułożenie mięśni ust, języka i żuchwy dziecka (dokładnie w takiej pozycji, jak podczas naturalnego karmienia piersią), co nie jest do końca możliwe przy wykorzystaniu smoczków okrągłych
  • Bo został stworzony z uwzględnieniem najnowszych rekomendacji dotyczących specyfiki rozwoju szczęki niemowląt (w szczególności ich uzębienia i ust)
  • Bo posiada rekomendację Hiszpańskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej oraz Włoskiego Stowarzyszenia Specjalistów Ortodoncji

Zaprojektowany z myślą o specyfice jamy ustnej noworodka, którego szczęka i żuchwa są w fazie rozwoju.

s3_pic.png

Co decyduje o tym, że butelka ze smoczkiem SX Pro jest tak wyjątkowa?

s5_pic_1.jpg

Wybierz odpowiedni wariant przepustowości smoczka!

s5_pic_2.jpg
s5_list_1.png
Wolny przepływ +0m (ograniczony przepływ cieczy, do karmienia mlekiem w pierwszych dniach życia)
s5_list_2.png
Średni przepływ +3m (idealny do mleka, soku lub wody, ponieważ przepuszcza wszystkie rodzaje cieczy o średniej gęstości)
s5_list_3.png
Gęsty przepływ +6m (idealny dla starszych niemowląt i dzieci z większym apetytem, przepuszcza bardzo drobne przeciery)

rEwolucyjny smoczek
uspokajający? Tylko SX Pro!

Odruch ssania w pierwszych miesiącach życia niemowlaka jest tak silny, że maluch używa go nie tylko do jedzenia, ale także do uspokajania się. Oprócz funkcji „odstresowywacza”, ssanie kciuka lub smoczka stymuluje też rozwój struktur nerwowo-mięśniowych jamy ustnej, a nawet bywa skutecznym środkiem przeciwbólowym.
Dlatego tak ważne jest, by wybrać odpowiedni smoczek dla malucha – taki, który idealnie pasuje do jego rozwijającej się jamy ustnej, zapobiega powstawaniu wad zgryzu (co może nastąpić na przykład podczas nadmiernego ssania kciuka) a najlepiej jak najbardziej przypomina sutek piersi. Smoczek uspokajający SX Pro spełnia wszystkie te wymagania.
bg_stars.png

Zaprojektowany z poszanowaniem naturalnego układu jamy ustnej noworodka i aby zapewniał jak najbardziej naturalne uczucie - jakby dziecko nie używało smoczka.

s3_2_pic.png
leaf_bg.png

W kierunku bardziej NATURALNEGO
SPOSOBU karmienia dziecka

Pozycja języka

okrągły smoczek

s7_pic_1.png

karmienie piersią

s7_pic_2.png

fizjologiczny smoczek SX Pro

s7_pic_3.png
Fizjologiczny Smoczek SX Pro zapewnia, że ​​język pozostaje w tej samej fizjologicznej /
naturalnej pozycji, jak podczas karmienia dziecka piersią.